Duben 2010

Tak konečně jsem tu :-)

25. dubna 2010 v 21:45 | zazo |  keciiiiiiiii
Ahoj.
Velice se všem omlouvám a děkuji za vaši trpělivost. Posledních pár dní byli pro mě hektické a nejasné. Mnozí už to vědí, ale pro ty, co nic netuší, jsem po operaci očí a nemohu teď moc hledět do obrazovky a do monitoru. Snad to chápete.
Nějaký čas se tu nic zkrátka neobjeví a nemohu zaručit, že do konce ŠKOLNÍHO roku, se zde něco objeví, protože až mi uplyne "léčební lhůta" přijdou postupové zkoušky, které bych ráda udělala a pak mě nakonec v tom posledním týdnu čeká povinná praxe zařízená školou.
Neslíbím nic, jak už je u mě zvykem, ale mohu zaručit, že rozhodně nekončím a kdbych se rozhodla zkončit, ozhodně to oznámím, takže se neobávejte, že by jednoho dne přibila poslední kapitola a pak už nikdy bez jediného slova vysvětlení ;).
To je snad vše, pokusím se odpovídat na dotazy a tak, ale nepočítejte s tím, že to bude hned ten den. Pokud mě někdo zastihne na ICQ budou to asi světlejší doby, kdy budu koukat do zdi a poslouchat hudbu, takže pravděpodobně ani nenapíšu, tak se neděste, ju?
Tak, pokud bychom se neviděli dříve jak 1.6.2010 přeji tedy Vám všem pevné nervy v posledních týdnech školy, krásné vysvědčení, pro ty co dělají maturitu - přeji aby nezmatkovali (udělali to jiní, uděláte to taky), přeji vám, aby komise byla spravedlivá, popřípadě aby zavřela všechny oči :-), a ať se daří.
Zatím ahoj.